0.0/5 оценка (0 голосов)

Aero L-39 Albatros 2106 Eduard 1/72 от Grynjuk.

L-39
Производитель: Eduard Тип модели: Реактивный самолет Масштаб: 1/72 Автор: Литник

Один з найкрасивіших сучасних УТС. Крім основного замовника (СРСР), поставлявся багатьом "банановим республікам". Таким "багатством кольорів" скористався Едуард і випустив Aero L-39 Albatros Third World DUAL COMBO.

Сам пластик старий, не зовсім точний, частково зношений, але це не критично. В наборі 2 комплекта кольорового травла. Маски, æнність яких видалась сумнівною. Ну і декаль. Декаль не без глюків, але 8 варіантів "від¦рної екзотики" компенсують все. Погодьтесь, не кожен день побачиш Камбоджу, Гану, Нігерію і Кубу в одному наборі, я вже мовчу про більш "попсові" Ірак та Лівію.

Початок зборки проходив "на Ура!", мінімальні незручності виникли на стику крила з фюзеляжем. Процес в детялях висвітлений на сторінках форуму. ...Але, хотіли як краще, вийшло як завжди. Під козирьок фонаря затік клей. Помітив я це в самому кінæ зборки, так як маски з фонаря знімаю після повного завершення роботи над моделлю. Настрій був зіпсований остаточно, і модель на пів року відправилась в ящик. Доки завдяки тов. Лекарю не була опанована технологія поліровки фонарів. Косяк був виправлений, але довелося зривати фонарь. Врезультаті був пошкоджений ІЛС, виникли щілини для ліквідаæї яких треба було б перефарбовувати всю модель. На це я не наважився і вирішив залишити "as is". Пізніше ще й виявилось, що на декалі не хватає зірочки.

Не дивлячись на ряд помилок, модель вважаю вдалою. Плюс, тішить те, що в комплекті є 2 моделі, і наступна буде зроблена краще.
 
 
 
 

Дата создания

20 октября 2009

Комментарии (0)

Оставить комментарий

Пожалуйста, войдите, чтобы комментировать.