МОБД Серп на огневой 1/72 от Stasavia

Производитель: Звезда Тип модели: Фигурки и диорамы Масштаб: 1/72 Дата: 25.10.17
МОБД Серп на огневой 1/72

В заключении, представляю свою крайнею работу посвящённую РВСН…  Есть ещё предкрайняя…  «Брёвнышко Тополиное», но это если здесь не рассмотрите и будет желание посмотреть отдельно. Есть там скрытые «суслики», сделаю упор на них.

Присвячується супутнику військових містечок, полігонів, стрільбищ - собаці породи МОБД (Миролюбивая Одичавша Бродячя Дворняга) з дивною кличкою – Серп [SICKLE]. Подивіться в центрі, такий добродушний ... Тема навіяна класичним фільмом «Чотири танкісти і собака», (класичним - для мене, я на ньому виріс) в моєму випадку «Три МОБДіста, командир і ...»

Основа - залишки щільного пінопласту, трав'яний покрив - ганчірка для миття посуду, сосни, ялина, ялиця, ялинки - «вирощені» ... з дроту, кущики від ZIPmarket, «Тополедром» - плити аеродромні від ICM, решта взято з нагоди з «бардачка моделіста». Особливої ​​вишуканості не передбачалося. Ну і як же без персоналу? Солдатики з наборів «Звезда». Горбатих (з речовими мішками) - розправив, собачка - приблуда (де взяв не пам'ятаю)! Ну як в житті ... звідки вони беруться на полігонах?

Обсуждения (0)

Пожалуйста, войдите, чтобы комментировать.