0.0/5 оценка (0 голосов)

Диорама "МОБД Серп на огневой" 1/72 от Сержа

Диорама "МОБД Серп на огневой" 1/72 от Сержа
Производитель: Звезда Тип модели: Фигурки и диорамы Масштаб: 1/72 Автор: Серж

В заключении, представляю свою крайнею работу посвящённую РВСН…  Есть ещё предкрайняя…  «Брёвнышко Тополиное», но это если здесь не рассмотрите и будет желание посмотреть отдельно. Есть там скрытые «суслики»,  сделаю упор на них.

Присвячується супутнику військових містечок, полігонів, стрільбищ - собаці породи МОБД (Миролюбивая Одичавша Бродячя Дворняга) з дивною кличкою – Серп [SICKLE]. Подивіться в центрі, такий добродушний ... Тема навіяна класичним фільмом «Чотири танкісти і собака», (класичним - для мене, я на ньому виріс) в моєму випадку «Три МОБДіста, командир і ...»

Основа - залишки щільного пінопласту, трав'яний покрив - ганчірка для миття посуду, сосни, ялина, ялиця, ялинки - «вирощені» ... з дроту, кущики від ZIPmarket, «Тополедром» - плити аеродромні від ICM, решта взято з нагоди з «бардачка моделіста». Особливої ​​вишуканості не передбачалося. Ну і як же без персоналу? Солдатики з наборів «Звезда». Горбатих (з речовими мішками) - розправив, собачка - приблуда (де взяв не пам'ятаю)! Ну як в житті ... звідки вони беруться на полігонах?

Диорама "МОБД Серп на огневой" 1/72 от Сержа Диорама "МОБД Серп на огневой" 1/72 от Сержа Диорама "МОБД Серп на огневой" 1/72 от Сержа Диорама "МОБД Серп на огневой" 1/72 от Сержа Диорама "МОБД Серп на огневой" 1/72 от Сержа Диорама "МОБД Серп на огневой" 1/72 от Сержа Диорама "МОБД Серп на огневой" 1/72 от Сержа Диорама "МОБД Серп на огневой" 1/72 от Сержа Диорама "МОБД Серп на огневой" 1/72 от Сержа Диорама "МОБД Серп на огневой" 1/72 от Сержа Диорама "МОБД Серп на огневой" 1/72 от Сержа Диорама "МОБД Серп на огневой" 1/72 от Сержа Диорама "МОБД Серп на огневой" 1/72 от Сержа

forum

Дата создания

25 октября 2017

Обсуждения (0)

Оставить комментарий

Пожалуйста, войдите, чтобы комментировать.