Shenyang FT-2 1/48 Trumpeter от grynjuk

Производитель: Trumpeter Тип модели: Реактивный самолет Масштаб: 1/48 Дата: 07.11.08
Shenyang FT-2 1/48 Trumpeter

Епіграф: "Із раннього".

Модель здерта з Тамії, єдине що доробили китайці: двигун. Він на порядок більш деталізований ніж у Тамії. Стандартний трумперетовський пластик, злегка замилений, з мінімальними утяжинами. На деталях складної геометрії видно сліди стику преcформ. Кабіна дещо порожня як на 48 масштаб. Дубова дека, яка ніяк не лягає на поверхні складної геометрії.

Trumpeter дає деку на 2 варіанти: наш ДОСААФ і Пакистан. Прикол в тому, що ДОСААФ-овський варіант це МіГ-15 УТИ, а пакистанський це Shenyang FT-2. Зовні вони майже не відрізняються, за винятком панелі на воздухозаборнику.

Китайці, відомі своєю інтерпритацією кириличних і латинських символів, не могли не відзначитись і цього разу. Справа в тому, що в реалі пакистанський борт має номер "715-618", а китайці зробили з нього "715-918". Справді, яка різниця, "6" чи "9" )). Даний баг виправляється простим поворотом "9"-ки на 180 градусів.

Модель була куплена у 2005 році, і збиралась протягом року. То не було бажання, то аерографа, то перекрашувалась ітд... Вперше застосував техніку прешейдінга. Причому в комбінації з листовим ефектом. Вийшло досить цікаво: прешейдінг, потім основний колір, потім листовий ефект, як результат прешейдінг видно тільки на панелях основного кольору, що ще більше виділяє листовий ефект. Для листового ефекту використовував 3 кольори: основний Humbrol Alluminium Polished, для великих панелей Model Master Silver, і для лючків металік Model Master Alluminium. Під кінець полірнув мягкою тряпочкою, і пройшовся по розшивці голкою.

Модель стоїть в мене на полці понад 2 роки. За цей час я встиг добре розгледіти всі її косяки: не закрашені АНО, кривий стабілізатор ітд... Щілини між кришкою фонаря і фюзеляжем, та між передньою і хвостовою частиною фюзеляжу, наслідок того, що ці деталі не приклеєні. Якщо заклеїти, щілин не буде, але тоді не можна буде відкривати кабіну, і знімати хвіст для огляду двигуна.

Обсуждения (0)

Пожалуйста, войдите, чтобы комментировать.