Мі-24П Zvezda 1/72 от Shwertt

Производитель: Звезда Тип модели: Вертолет Масштаб: 1/72 Дата: 30.03.19
Мі-24П Zvezda 1/72

Вітаю моделістів!

Хочу опублікувати свою модель Мі-24П. Робота була закінчена ще в кінці минуло року, але на днях в мене вийшло її перефотографувати. Прототип був вибраний з 16 бригади армійської авіації України, яка базується в Бродах. Давно хотів собі в колекцію вертоліт, а в Бродах я народився і виріс тож в дитинстві ці крокодили часто літали в мене над головою.

Набір від Звєзди добре відомий і жодних сюрпризів, під час роботи з ним не виникало. Про той факт, що у нього є проблеми з стикуванням половинок фюзеляжу я знав наперед, дивно було лише те, що під час сухої примірки, все сходилось майже ідеально, а от при склеюванні складності все ж були. Довелося використовувати супер клей, для того щоб нормально звести половинки.

В решті, модель дуже приємна і досить багата на деталізацію. Правда, якщо відкривати капоти та двері десантного відділення, то виглядають вони занадто товстими.

Під час роботи над моделлю додатково використовував смоляні колеса, смоляні блоки запуску некерованих ракет, маски на фонарь кабіни, 2 комплекти фототравлення від Microdesign (інтер'єр та екстер'єр) і декаль від Бегемота. Эмблему 16 бригади армійської авіації друкував на замовлення.

Додатково зробив проводку, станцію електронної протидії да добавив імітацію лазерної системи формування прицільної марки. В мене залишилось питання на рахунок модифікації прототипу між Мі-24ПУ і Мі-24 після капітального ремонту. На фото у більшості Мі-24ПУ1 встановлені КУВ 26-50, а в мене на моделі і фото прототипу - блоки відстрілу пасток старого зразку.

Фарбував модель Тамією, колір мішав сам. Не дуже схоже на те, щоб попав в потрібних відтінок. Пробував зробити імітацію клепки, але результат міні не сподобався і я її зашпаклював. Модель не чумазою не робив, но на більшості фото вертольоти чисті. Приємного перегляду.

Обсуждения (0)

Пожалуйста, войдите, чтобы комментировать.