Мі-26 Звезда 1/72 от my_hobby

Производитель: Звезда Тип модели: Вертолет Масштаб: 1/72 Дата: 28.06.16
Мі-26 Звезда 1/72

Вітання всім моделістам! Сьогодні вашій увазі представляю модель «Звезда» Мі-26 в масштабі 1/72. Дана модель потрапила в руки завдяки музею авіації та космонавтики рідного міста Чернівці, організаторам якого я дуже вдячний що випала нагода скласти дану модель. Дуже довго не міг вирішити який борт втілити на даній моделі. Під руки попалась декаль від Begemot, де припав до душі борт 71 із раннього ОЗ герба України в синьому крузі. Даний борт належав до 340 ОТБВП ВПС України 1992 року. Базування аеродрому в с. Калинів, Львівської області. Знайшов тільки єдину фотографію яка підтверджує даний борт. На даний момент гелікоптери Мі-26 доживають свої дні на даному аеродромі.

А тепер про модель. Виконана в класичному для «Звезды» стилі. Замилена розшивка, далеке від “Tamiya» стикування, дивне на мою думку розчленування фюзеляжа. А от деталей в наборі багато, є з чим повозитись. Але в цілому спасибі що хоч хтось випускає даний гелікоптер. Модель збиралась без фанатизму, так як паралельно збиралась ще одна модель, а часу обмаль на хобі. Дуже багато часу витрачено на стикування фюзеляжа. Пластик був трішки кручений, але в цілому терпимо. Прихильники мат. частини хай вибачають, сильно не поглиблювався, час дорожче, тай запилом-перепилом не обійшлось би. Ось невеликий список доробок:

  • ремні на кріслах
  • шланги системи протиобледеніння лопаcтей
  • ручки капотів
  • бортові східці на фюзеляжі
  • трубки в зоні стійок шасі
  • імітація жаростійких панелей в системі вихлопу

В якості фарб використав водорозчинний АКАН 7хххх серії, змивки A-MIG PLW, лак фінішний з легким висвітляючим ефектом від АКАН. БАНО – прозорий літнік покритий прозорим лаком від ХОМА.

Всім спасибі за увагу!;

Обсуждения (0)

Пожалуйста, войдите, чтобы комментировать.