Модель самолета Siat 223 Flamingo PM 1/48 от Grynjuk.

Производитель: Прочее Тип модели: Винтовой самолет Масштаб: 1/48
Siat 223 Flamingo

Даний апарат був спроектований в 50-х роках минулого століття німецькою фірмою MBB (Messerschmitt Blom Belkof). Через деякий час ліцензія на виробництво перейшла до іспанської контори CASA її підрозділу Siat. В результаті чого ім"я машини змінилось з MBB 223 Flamingo на Siat 223 Flamingo, конструкція не мінялась.

Крім країн виробників літачок встиг відмітитись майже по всій Європі, в Швейцарії його навіть використтовували в якості учбового для пілотів цивільної авіації. Деяка кількісті пішла на експорт в Сирію ті Ірак.
Чим Siat 223 займався в арабів, мені не відомо. Крім самого факту перебування там нічого конкретнішого знайти не вдалося.
Модель. Фірма РМ славиться приблизно тим самим, що і всі решта турецькі виробники. І крім фантомів в 96 масштабі, і ше куча всього в 72, прогресивні турецькі моделісти спромоглися на такий вот девайс. В коробці 2 рамки червоного і білого пластику плюс прозорий фонарь. Всього 23 деталі, саме цікаве, що однакові деталі мають різні номери, наприклад 3 однакових колеса, чи 2 ручки управління дані з різними порядковими номервми. Декаль з жовтою підложкою на 2 варіанта, Турецький та Сирійський. Турок в стандартній для цивільних Siat 223 червоно білій схемі, Сирієць пісочно зелений, причому малюнок камуфляжа на стільки космічний, що був зразу відкинутий мною як як нереальний.
Зборка. Матеріалу по даному кіту маловато. Крім кількох фоток на Airliners з толкового попалось хібашо звіт по ремонту Siat 223 якогось іспанського аероклуба, де літак розбирали повністю і фотографували процес зборки. По Сирії та Іраку, матеріалу взагалі 0.
Тепер про сам процес. Кабіна дана одноюдеталлю, то ше мягко сказано, підлога і 3 крісла були в одному суцільному шматку пластмаси. По фотках вдалося доволі непогано відтворити інтер"єр. Зі остатків наборів, дротів і старої травленки було виготовлено 2 крісласпереду, широкий "диван" ззаду, ручки, компаси прибори ітд.
Про скрайбер тоді я ще не знав, і розшивку нарізав основатєльно, так щоб мало не показалось. На фюзеляжі добавив вихлоп, воздухозаборник, підножки і прочу мєлоч. В крило вклеїв пвд, швартовочні кільця, тяги елеронів. Рідні колеса викинув нафіг, замінив на остатки від НОВО. Стійки шасі досить тонкі, можуть поломатись в процесі. В мене ліва стойка вигнулась в процесі фотографування.
Красив Хумбролом і Італом. Декалі садив на Сет. Зверху задув матом.
Модель зібрана близько року тому. Зараз Активно вкористовується як кошка. Випробовував на ній тамієвські пігменти (від чого одне крило таке перетоноване :) ), також художню акрилову фарбу пробував заганяти в розшивку.
Конклужн. Взагалі зборка доволі проста. Як то кажуть "Здєлай сам сєбє што хочєш", хочеш збираєш з коробки і маєш дрова, хочеш ковбасишся на скільки хватить терпіння. Мене хватило на стільки. Результат перед Вами.
 
 
 
 
 
 
 
 

Обсуждения (0)

Пожалуйста, войдите, чтобы комментировать.