Блоки фундаментні. Переваги

Блоки фундаментні. Переваги

Важко уявити собі будь-який економічний та промисловий розвиток без  нарощування виробництва.

Використання фундаментних блоків для спорудження фундаментів, без яких не може обійтися жодна будівля,  значно прискорило  будівельні роботи, як в сфері промислового, так і житлового будівництва. Зазвичай   залізобетонні блоки фундаментні  використовуються  для зведення стрічкових   фундаментів та стін цокольних поверхів.  Найважливішим призначенням  цих бетонних виробів є спорудження  міцної основи, яка  здатна рівномірно перерозподілити навантаження  всієї конструкції будинку. 

Бетонні блоки набагато надійніші, довговічніші та міцніші ніж монолітні фундаменти, оскільки вони виготовлені в заводських умовах, з дотриманням спеціального технологічного процесу. На спеціалізованому заводі якість  продукції суворо контролюється працівниками  відділу контролю на всіх етапах виробництва, що не  завжди можливо здійснити  при спорудженні монолітного фундаменту.

Стандартні бетонні блоки (ФБС) виготовляються відповідних розмірів з важкого бетону з відповідними параметрами, що визначають певний рівень міцності,  морозостійкості та водонепроникності. На спеціальні замовлення можуть  виготовлятися  фундаментні  бетонні блоки різної міцності з певних марок бетону  будь-яких розмірів та конфігурацій.  Висока якість заводських залізобетонних виробів  здатна забезпечити довговічність і надійність будь-якої споруди.

До переваг фундаментних блоків слід віднести також  те, що їх значно простіше транспортувати на великі відстані, чого не можна сказати про  транспортування бетону. Щоб зберегти початкові властивості, бетонні суміші потребують  транспортування в спеціалізованому автотранспорті з бетономішалкою, що в свою чергу призводить до додаткових витрат та збільшує вартість  будівництва в цілому.

Важливою перевагою використання готових залізобетонних конструкцій є те, що  їх можна легко монтувати у будь-яку погоду та  в будь-яких кліматичних умовах. Для виконання таких робіт немає потреби наймати досвідчених  висококваліфікованих будівельників, як це потребує  зведення монолітних фундаментних конструкцій, де є важливим  дотримання  надзвичайно багато моментів.

Бетонні фундаментні блоки  досить популярні не тільки в промисловому, а й індивідуальному будівництві. Приватні забудовники також високо цінують свій час і грошові кошти.

 

Обсуждения (0)

Пожалуйста, войдите, чтобы комментировать.