0.0/5 оценка (0 голосов)

Обзор модельного ряда English Electric Canberra A-model 1/144

English Electric Canberra

Не тільки в СРСР техніка стоїть на озброєнні по 50 років. English Electric Canberra служила в RAF 57 років у складі 35 ескадрилій, була на озброєнні в 17 країн, і приймала участь в численних конфліктах. Було збудовано 1352 екземпляри у 27 модифікаціях.

Amodel порадувала любителів 144 масштабу, цілим рядом Канберри і B-57.

1426 E.E.Canberra B. Mk-2
1428 E.E.Canberra B. Mk-20/Mk-62
1429 E.E.Canberra Mk.8
1430 E.E.Canberra T.17
1431 B-57A / RB-57A Night intruder
1432 Martin B-57B/C

6 коробок, 3 з яких, я мав можливість оглянути. Принципово моделі між собою відрізняються декаллю, носовою частиною, бомболюком і прозорими деталями.
Тепер докладніше.
Пластик:
4 рамки світло-сірого пластику. Лиття грубе, але облою не так вже й багато. Розшивка внутрішня, нечітка, замилена, місцями обривається. Інтер"єр ніш шассі і кабіни практично відсутній, в принципі для такого масштабу це можна вважати припустимим. Крила відлиті заодно з центральною частиною фюзеляжу. При зборці це суттєво ускладнить стиковку трьох частин фюзеляжу. Але виходячи з того, що модифікації відрізняються кабінами, такий крок виробника є цілком логічним і зрозумілим. Відсутні ілюмінатори кабіни штурмана. Задні кромки доведеться добре пошкурити, перш ніж їх можна буде зістикувати. Деякі модифікації матимуть можливість зробити бомболюк відкритим.
Декаль:
Надрукована "Декографом". Тонка підложка, зміщення кольорів нема. Дана мінімальна технічка.
Інструкція:
Після ІСМ Амодел-овська інструкція здається просто еталоном. Все чітко і ясно. Розміри картинок інструкції перевищують розміри самої моделі.
Висновок:
Збірка потребуватиме більше зусилль ніж збірка Тамії (в першу чергу терпіння :)), але не вимагає нічого нереального, що не зміг би зробити звичайний моделіст.

Производитель: A-Model Тип обзора: Обзор Самолета Масштаб: 1/144 Автор: Литник

Обсуждения (0)

Пожалуйста, войдите, чтобы комментировать.