Walkaround. Власний Ан-12 за мішок цукру від Savich

Walkaround. Власний Ан-12 за мішок цукру від Savich

Вітаю всіх учасників форуму. Це мій перший огляд, тому не судіть суворо. Знайшов цей літак випадково, будучи у відрядженні.

Літак знаходиться в с. Високе Томашпільського р-ну Вінницької області. б/н синій 36. Ось що вдалось знайти про нього в інтернеті. http://gazeta.ua/ru/articles/events-journal/_an12-obminyali-za-mishok-cukru/404657?mobile=true Стан його звичайно плачевний, але для наглядного прикладу достатньо непоганий екземпляр. Кому буде цікаво, можна поїхати і зробити значно більше фото потрібних вам вузлів. В мене була не так багато часу, тому фото не так багато.

Walkaround. Власний Ан-12 за мішок цукру від Savich Walkaround. Власний Ан-12 за мішок цукру від Savich Walkaround. Власний Ан-12 за мішок цукру від Savich Walkaround. Власний Ан-12 за мішок цукру від Savich Walkaround. Власний Ан-12 за мішок цукру від Savich Walkaround. Власний Ан-12 за мішок цукру від Savich Walkaround. Власний Ан-12 за мішок цукру від Savich Walkaround. Власний Ан-12 за мішок цукру від Savich Walkaround. Власний Ан-12 за мішок цукру від Savich Walkaround. Власний Ан-12 за мішок цукру від Savich Walkaround. Власний Ан-12 за мішок цукру від Savich Walkaround. Власний Ан-12 за мішок цукру від Savich Walkaround. Власний Ан-12 за мішок цукру від Savich Walkaround. Власний Ан-12 за мішок цукру від Savich Walkaround. Власний Ан-12 за мішок цукру від Savich Walkaround. Власний Ан-12 за мішок цукру від Savich Walkaround. Власний Ан-12 за мішок цукру від Savich Walkaround. Власний Ан-12 за мішок цукру від Savich

Обсуждения (0)

Пожалуйста, войдите, чтобы комментировать.